Doprovodná událost

Týdne inovací ČR 2020

Webinář: Inovace v oblasti správy dokumentů a informací, 1. 10. 2020, 10.00 - 10.30 hod.

1. 10. 2020 - 10:00

Online

Pořadatel: Digital Resources a.s.

Kontakt: info@digres.cz

www: www.digres.cz

Jaké jsou nejnovější trendy v oblasti správy dokumentů (DMS) a informací? Proč M-Files mění způsob, jakým svět spravuje informace? To vše se dozvíte v našem webináři! 

Připravili jsme pro Vás webinář věnovaný tématu inovací v oblasti správy dokumentů a informací. Ukážeme Vám moderní nástroje, které zlepšují způsoby řízení informací ve firmách. Představíme Vám finský ECM/DMS systém M-Files, Lídra dle společnosti Forrester a Nucleus Research a Vizionáře dle Gartnera. Součástí bude i živá ukázka revoluční myšlenky Intelligent Metadata Layer.

REGISTRACE ZDARMA ZDE

O systému M-Files 

Document management systém M-Files je moderní platformou pro správu informací a dokumentů ve firmě. Řešení je založeno na bázi metadat, tudíž není třeba obsah hledat dle jeho fyzického umístění. Uživatelům naopak stačí vědět jakoukoliv informaci, ať už je to název, část textu, typ dokumentu, přidružená organizace apod. M-Files nabízí příjemné uživatelské prostředí, které lze jednoduše integrovat do firemní infrastruktury a propojit s celou řadou dalších systémů. Uživatelé získávají přístup k dokumentům a informacím dle svých přístupových práv prakticky z jakéhokoli (i mobilního) zařízení (Android, iOS, Windows). 

M-Files aktuálně používají statisíce uživatelů ve více než 100 zemích světa. 

30-denní verze M-Files ke stažení zdarma na www.e-dms.cz

Systém M-Files je nyní možné mít i v cloudovém řešení. Více na www.dms-in.cloud


Stručně o Digital Resources 

Digital Resources a.s. je dodavatelem podnikových informačních systémů a IT služeb a aktuálně jediným Premier partnerem M-Files v České republice a na Slovensku s působností v 19 zemích Evropy. Ve svém portfoliu má též vlastní CRM systém Intuo - Company Intelligence, který je plně integrován s M-Files a pomáhá zefektivnit jakékoliv procesy ve firmě. 

Mezi zákazníky Digital Resources patří například Americká obchodní komora, Bayer, Britská obchodní komora, Deloitte Central Europe Limited, PKS Stavby, Glatzová & Co., KKCG, Wood & Company, OBO, Compas Automatizace, Medicton Group, Medesa, PRK Partners, Řanda Havel Legal, a další. 

Více o Digital Resources na www.digres.cz