Odborné semináře

V RÁMCI VELETRHU TÝDNE INOVACÍ ČR 2020

Prodej a nákup nábytku z druhé ruky. Nastal čas na inovaci?

15:10 - 16:20

Forum Karlín - seminární místnost 1

Speakeři: Daniel Frühauf, Innovation & Co-creation Manager – IKEA CZ/HU/SK | Šimon Fiala, Sustainability Business Partner – IKEA CZ/HU/SK | Filip Nekvinda, Digital Portfolio & Deployment Leader – IKEA CZ/HU/SK | Ondřej Kraus, Customer Journey Leader – IKEA CZ/HU/SK

Nepotřebné křeslo z pokoje pro hosty. Nebo stůl, židle a lampa ze studentského bytu. Někdo to má… a nechce to. A jiný by to zase užil. Ale jak to všechno propojit?

Pojďme společně s inovátory, specialisty na udržitelnost a specialisty na digitální technologie hledat způsob, jak zlepšit cesty nábytku mezi lidmi. Pojďme prozkoumat nástroje, které jsou dostupné na českém trhu pro peer-to-peer obchodování s nábytkem a bytovými doplňky, a zhodnotit, jak efektivně se jim daří dávat nábytku druhý život. A nahlédněte do laboratoře IKEA, kde se možná rodí nový fenomén v oblasti obchodu s nábytkem z druhé ruky.

Vy jako účastníci budete vyzváni aktivně vstoupit do diskuse a podílet se tak na testování a ladění tohoto řešení IKEA. Z tohoto důvodu je počet účastníků omezen na 20.

Workshop je vhodný pro všechny, které zajímá téma nábytku z druhé ruky a jeho spletitých, často ne úplně zmapovaných cest mezi lidmi v internetové džungli. Workshop si obzvlášť užijete, pokud je vám blízké téma udržitelnosti.